• İlaçlama, Dezenfeksiyon, Sterilizasyon | Malatya
  • İletişim : +90 553 601 63 99

Hizmetlerimiz

Malatya İlaçlama

Hizmetlerimiz

Dezenfeksiyon, cansız objelerde hastalık yapabilen sporlar hariç mikroorganizmaların yok edilmesi veya çoğalmasının engellenmesi işlemidir.

Haşere ilaçlama’sı oldukça önemli bir durumdur. Haşere ilaçlamasında bireysel mücadeleler bir yarar sağlamayacağı gibi sağlığınız açısından daha zararlı olabilmektedir.

Fumigasyon, Böcekleri (tüm dönemlerinde) ve diğer zararlı etmenleri (nematod, mantar, bakteri gibi) öldürmek amacı ile kapalı bir ortamda, belirli bir ısıda ve miktarda gaz halinde kimyasal bir madde (fumigant) vermek ve belirli bir süre gazı bu ortamda tutma işlemidir

Evlerin daha sağlıklı şekilde kullanılabilmesi için belirli dönemlerde ilaçlaması yapılmalıdır.

İşyeri ilaçlama uygulamaları çalışma alanlarınızdaki haşere ve kemirgen problemlerinizde ihtiyaç duyulan bir hizmettir.

Bahçe ilaçlama, böcek ilaçlama ve haşere mücadele endüstrisinin tartışmasız şekilde en karışık ve zorlu mücadele ve koruma uygulamalarının yapıldığı sahasıdır.

Hastaneler, hastalıklardan kurtulmak ve sağlığımıza kavuşmak için başvurduğumuz özel kuruluşlar veya devlete bağlı kurumlardır.

Bir Otel ve turistik tesis yöneticisi iseniz misafirlerinize karşı olan itibarınızı bir böcek ve haşere ile karşı karşıya bırakmaktan daha sıkıntı verici bir durum yoktur.

By dealing with data, select to ols that help you utomate tim cons sses.